جهت هرگونه معامله ملکی حتی مشاوره فقط به مشاورین املاک دارای پروانه کسب و کد رهگیری مراجعه نمایید


مسکن مهر در شهر جدید پردیس

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس ضمن اعلام خبر افتتاح هزار و 200 طرح مسکن مهر این شهر تا انتهای فروردین ماه سال 90 گفت: فاضلاب پردیس برای سد ماملو مشکل ساز است.سید حسین موسوی طادی اظهار داشت: شهر جدید پردیس در 20 کیلومتری پایتخت بعنوان یکی از مناطق احداث طرحهای مسکن مهر استان تهران مطرح است. این مسئول ادامه داد: پیش از این قرار بود مراسم افتتاح و بهره برداری از هزار و 200 واحد مسکن مهر شهر جدید پردیس در 19 اسفندماه سال 89 برگزار شود اما امکان برگزاری مراسم یاد شده بدلیل برودت هوای این شهر فراهم نیامد.وی انتهای فروردین ماه سال 90 را زمان بهره برداری از بخشی از طرحهای مسکن مهر پردیس  اعلام کرد و افزود: تا پایان فروردین ماه سال 90، هزار و 200 واحد از طرح مسکن مهر و فاز نخست پروژه تصفیه خانه آب شرب پردیس افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.موسوی طادی با گلایه از نحوه اجرای طرحهای گازرسانی به مسکن مهر پردیس عنوان کرد: متاسفانه ضرورت اجرای طرحهای گازرسانی به پروژه های مسکن مهر شهر پردیس از سوی مسئولان اداره گاز احساس نمی شود. مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس بیان داشت: شرکت عمران شهر جدید پردیس با تعیین یک مسئول مستقیم در زمینه طرح گازرسانی به پروژه مسکن مهر این شهر پیگیریهای لازم را انجام داده اما همکاری مناسبی در این خصوص وجود ندارد.این مسئول مشکل آینده پردیس را فاضلاب تصفیه نشده این شهر خواند و افزود: مشکل بزرگ آینده شهر جدید پردیس فقدان تصفیه خانه فاضلاب و رها شدن فاضلاب تصفیه نشده این شهر در مناطق پایین دست است. وی ادامه داد: علاوه بر معضلات بهداشتی برای سلامتی مردم شهر پردیس این مواد آلاینده و خطرناک در ادامه جریان حرکت خود از مناطق شمالشرق به سوی نواحی جنوب شرق استان تهران و سد ماملو جاری شده و مشکل ساز خواهند بود.پردیس یکی از شهرهای اقماری جدید تهران و پر جمعیت ترین منطقه مسکونی شمالشرق این استان محسوب می شود که در فاصله ۲۰ کیلومتری پایتخت و دامنه رشته کوههای البرز قرار گرفته است. بر اساس آخرین آمار به دست آمده جمعیت این شهر 100 هزار نفر است و بر طبق طرح جامع، تا 500 هزار نفر را در خود پذیرا خواهد بود.

احداث 10هزار مسکن مهر در شهر جدید پردیس

وزیر مسکن و شهرسازی با تاکید بر ساخت 10 هزار مسکن مهر از آغاز به کار تصفیه خانه آب شهر جدید پردیس تا پایان امسال خبر داد.علی نیکزاد در حاشیه بازدید خود از شهر جدید پردیس ، روند ساخت تصفیه خانه آب این شهر طی 8 ماه گذشته را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: سامانه آبدهی یاد شده توان آب رسانی به 450 هزار نفر از ساکنین مناطق پردیس، بومهن و رودهن را خواهد داشت و این میزان آب شرب نیازهای آتی این منطقه را نیز پاسخگو است. وی پیرامون به اعتبار 15 میلیارد تومانی لازم برای تکمیل تصفیه خانه آب شهر جدید پردیس اشاره کرد و افزود: با تخصیص اعتبار مذکور تا پایان امسال شاهد افتتاح و بهره برداری از این پروژه خواهیم بود.وزیر مسکن و شهرسازی سپس به تشریح وضعیت فازهای 3 و 9 شهر جدید پردیس که واحد های مسکونی مهر در آنها ساخته می شود ، پرداخت و ادامه داد: در فاز سه پردیس به دلیل وجود زمینی هموار و توپوگرافی مناسب جهت ساخت و ساز، پروژه های مسکن مهر با سرعت قابل قبول و زمان بندی خوبی در حال احداث است.اما زمینهای فاز نه پردیس با شرایطی ویژه نظیر شیبهایی تند و تپه ماهورهای متوالی مواجه هستند که این امر کمی سرعت کار را نسبت به فاز سه کاهش داده است. نیکزاد تصریح کرد : با وجود مسئله ای که به آن اشاره کردم ، فاز 9 شهر جدید پردیس پس از اتمام مراحل اجرایی و زیر بنایی ، در ردیف زیباترین طرحهای مسکن مهر کشور به لحاظ آب و هوایی و مناظر طبیعی قرار خواهد گرفت. وی پایان شهریور سال 90 را زمان اتمام کار ساخت 10 هزار واحد مسکونی مهر پردیس اعلام کرد .

مسکن مهر شهر جدید پردیس افتتاح می شود

بخشدار بخش مرکزی تهران گفت: بخشی از واحدهای مسکونی طرح مسکن مهر پردیس در خردادماه و بخشی دیگر در شهریورماه سال جاری به بهره برداری می رسد.محمود مصلحی شاد اظهار داشت: در حال حاضر بخشی از طرحهای مسکن مهر پردیس تکمیل و برخی دیگر نیز در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد. این مسئول پیرامون زمان افتتاح این طرحهای مسکونی عنوان کرد: بخشی از واحدهای مسکونی طرح مسکن مهر شهر جدید پردیس در خردادماه و بخشی دیگر در شهریور ماه سال جاری تحویل متقاضیان خواهد شد. وی ضمن ابراز رضایت از پیشرفت پروژه های فاز 9 مسکن مهر این شهر خاطرنشان کرد: در حال حاضر پروژه های فاز 9 پردیس در مرحله سفت کاری قرار داشته و با پیشرفتی مناسب در حال اجراست.پردیس یکی از شهرهای اقماری جدید تهران و پر جمعیت ترین منطقه مسکونی شمالشرق این استان محسوب می شود که در فاصله ۲۰ کیلومتری پایتخت و دامنه رشته کوههای البرز قرار گرفته است. بر اساس آخرین آمار به دست آمده جمعیت این شهر 100 هزار نفر است و بر طبق طرح جامع، تا 500 هزار نفر را در خود پذیرا خواهد بود.

مدیریت سایت: وحید دولابی